Tuři Svitavy

25.7.2017

Posila do trenérského týmu: kondiční trenér Jan Zlámal

Rubrika:

DEKSTONE Tuři Svitavy pokračují v inovacích, které pomohou k lepší funkčnosti a profesionalizaci klubu. Vedení klubu se rozhodlo pro sezónu 2017/2018 angažovat kondičního trenéra Jana Zlámala.

25-letý rodák z Olomouce bude mít na starosti letní přípravu, která pro svitavské Tury začne 8. srpna. Velkou výhodou je, že Jan má bohaté zkušenosti s basketbalem. Jako mládežnický hráč BK Prostějov získal stříbrnou medaili z mistrovství ČR do 18 let. “V letošním roce jsme se rozhodli do našeho týmu přibrat kondičního specialistu Honzu Zlamála, abychom posunuli výkon našeho týmu ještě o stupeň výš. Doufám, že angažování kondičního trenéra bude pro hráče něco nového a zábavného oproti klasické letní basketbalové přípravě. Děláme všechno proto, aby Svitavy mohli bojovat o co nejvyšší příčky v rámci Kooperativa NBL,” reaguje jednatel klubu Martin Lepold.

Tuři během letní přípravy využijí většinu sportovišť ve Svitavách. V nejbližší době budeme informovat o kompletním přípravném programu na sezónu 2017/2018.

Aktuální složení realizačního týmu:

Hlavní trenér: Lubomír Růžička
Asistent trenéra: Lukáš Pivoda
Kondiční trenér: Jan Zlámal
Fyzioterapeut: Luděk Olbert
Doktor: MUDr. Alexander Marossy
Vedoucí týmu: Bohumil Kysílko


Autor: Milan Stehura