Tuři Svitavy

1.8.2017

Prodej permanentek na sezónu 2017/2018

Rubrika:

pavel

PŘEDPRODEJ PERMANENTEK NA NOVOU SEZÓNU BUDE ZAHÁJEN V PONDĚLÍ 7.8.2017 V 8 HODIN V INFORMAČNÍM CENTRU NA NÁMĚSTÍ MÍRU VE SVITAVÁCH!

Sedadla v hale Na Střelnici jsou rozdělena do několika sektorů v různých cenových relacích od 1000 Kč do 1400 Kč. Neváhejte a zakupte si svoje oblíbené místo v hale.

Systém EET dohnal i basketbal a proto dojde v celé lize ke sjednocení elektronického systému prodeje vstupenek a permanentek, který bude funkční od 1.9.2017. Abychom uspokojili zájem našich fanoušků o zakoupení permanentek, zahajujeme předprodej “Klasických permanentek“, které budou v měsíci září vyměněny za permanentky z nového elektronického systému.

Zakoupením permanentky na sedadlo získáváte nárok na konkrétní sektor, řadu a sedadlo do konce první čtvrtiny každého utkání. Před druhou čtvrtinou budou neobsazená místa permanentek nabídnuta fanouškům v ochozech.

Pozor! Na sedadle v hale se prodávají permanentky bez slev pro studenty či seniory. Permanentky na místo jsou převoditelné na jinou osobu. Pro studenty či seniory je určena permanentka za 400 Kč na stání (po první čtvrtině je možno sednout na neobsazená místa k sezení).

Případné dotazy k předprodeji permanentek: ing. Pavel Špaček - tel. 731 406 394

Společně to dáme!