Tuři Svitavy

Aktuality / Obecné

Budoucí svitavské jedenáctky se na turnaji neztratily

9.5.2012 Nejmladší svitavští basketbalisté se o víkendu zúčastnili O. ročníku „turnaje Mimoňů“ v Havlíčkově Brodě. Klání bylo určeno pro hráče narozené v roce 2001 a mladší. Jedná se o hráče z přípravky, kteří na začátku nové sezóny nastoupí do nově vznikající kategorie U11. Svitavští se v turnaji neztratili. Navzdory obrovské snaze skončili na čtvrtém místě.

Rubrika: Obecné

Dvanáctky mají po sezóně desáté místo, hrály srdnatě!

26.4.2012 Družstvo svitavských mladších minižáků U12 v letošní sezóně hrálo srdnatě. „Přesto jsme dokázali vyhrát pouze jedinkrát,“ konstatuje trenér „dvanáctek“ David Kresl. V celkovém součtu to tedy znamenalo poslední desáté místo v oblastním přeboru.

Rubrika: Obecné

Mladší žáci vybojovali konečné čtvrté místo

25.4.2012 Družstvo mladších žáků U14 ukončilo sezónu plnou velmi rozdílných utkání na celkově čtvrtém místě v tabulce. Jejich bilance čítá sedm vítězství a třináct porážek.

Rubrika: Obecné

Po jarní vítězné jízdě patří kadetům U17 třetí místo

23.4.2012 Svitavští kadeti nastoupili do přeboru východočeské oblasti v okleštěné sestavě. První sezónu se museli obejít bez „služeb“ svitavských odchovanců Marka Sehnala a Honzy Nečase, kteří byli plně vytíženi v novém působišti, v Prostějově.

Rubrika: Obecné

Béčko skončilo sezonu deváté, tým C je v čele tabulky

18.4.2012 V končící sezóně 2011/2012 se snažila svými basketbalovými výkony prosazovat také další svitavská mužstva, konkrétně týmy B a C. Hrály obě mužské oblastní soutěže.

Rubrika: Obecné

Béčko porazilo Ústí nad Orlicí, letošní výkony stačí na 7. až 8. příčku

2.4.2012 Do Svitav přijel k posledního utkání sezónu tým béčka z nedalekého Ústí nad Orlicí. Domácí dokázali poměrně vysokým rozdílem zvítězit.

Rubrika: Obecné

Dvojí prohra céčka, poprvé pouze o jediný bod

23.3.2012 Hráči ze svitavského týmu C nastoupili před několika dny k utkáním se soupeři z Dobrušky a Jilemnice. V obou případech nebyli úspěšní, v Dobrušce prohráli dokonce o jediný bod.

Rubrika: Obecné

Céčko má jasné vítězství, béčko dvě prohry

13.3.2012 Basketbalový víkend zahájili muži ostatních týmů už v pátek 9. března zápasem v Přelouči. Tým B pak čekaly o v sobotu a v neděli zápasy v Hořicích a Josefově.

Rubrika: Obecné

Céčko přehrálo Pardubické o čtyřicet bodů

24.2.2012 Svitavský tým mužů C odehrál před několika dny utkání s celkem BK Pardubice B. Návrat byl příjemný, svitavští basketbalisté totiž přivezli vítězství značného bodového rozdílu.

Rubrika: Obecné

Béčko prohrálo s favority soutěže, Pardubicemi a Holicemi

14.2.2012 Svitavský basketbalovým tým B odcestoval v sobotu 11. února a v neděli 12. února ke dvěma utkáním. Nejdříve se utkal s Pardubicemi, o den později s celkem Holic.

Rubrika: Obecné